12 اردیبهشت 1399

ویژه برنامه زنده روز معلم در سایت شهید فراست

مولف: محمد زمانی   /  دسته: خبرهای مدرسه - فرهنگی و هنری   /  رتبه دهید:
3/6

ویژه برنامه زنده روز معلم در سایت شهید فراست

ویژه برنامه بزرگداشت روز معلم در مدرسه شهید فراست لار به شکل آنلاین برگزار شد.

به گزارش گروه شهروند خبرنگار میلاد لارستان، در ایام دوری از جشن و برنامه های دورهمی به دلیل

شرایط وجود بیماری ویروس کرونا، دانش آموزان از شرکت در مراسم گرامیداشت مقام معلم در هفته معلم باز نماندند!

 

ویژه برنامه ای به مناسبت گرامیداشت روز معلم به صورت کاملا زنده و مستقیم از وبگاه آموزشگاه شهید فراست شهر لار به نمایش درآمد.

مراسم با پیام تبریک فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش لارستان به فرهنگیان و تشکر از دبیران بدلیل استفاده بهینه، سالم و ترویج استفاده آموزشی از فضای مجازی در این ایام شروع شد.

در این برنامه معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش لارستان با تبریک این ایام به فرهنگیان و دبیران شهرستان در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد بازگشایی مدارس و برگزاری امتحانات ضمن تشکر از اولیا بدلیل همکاری در امر آموزش مجازی با مدارس و دبیران اظهار داشت: تاکنون تصمیمی بر بازگشایی مدارس نیست.

همچنین سرهنگ امیر جاهدی فرمانده سپاه پاسداران لارستان گزارشی از کمک های مومنانه شهروندان به عنوان دبیر ستاد رزمایش همدلی و به نمایندگی از جامعه مسئولین و خیرین این رزمایش به صورت زنده به مردم ارائه کرد.

در این ویژه برنامه از نماهنگ اختصاصی دبیرستان شهید فراست با نام “معلم مشعل عشق” نیز رونمایی شد که در این نماهنگ از چند دبیر نمونه شهرستان به نمایندگی از جامعه فرهنگیان تقدیر به عمل آمده است.

ارتباط زنده تصویری دانش آموز مقیم لندن از دیگر برنامه های جذاب این مراسم بود. مسابقه پیامکی و قرعه کشی بین بینندگان پایان بخش این برنامه بود.

لازم به ذکر است بیش از ۷۰۰ بیننده از داخل و خارج کشور به صورت زنده این برنامه را مشاهده کردند و کسانی که از تماشای مستقیم این ویژه برنامه جا ماندند می توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه به نشانی ShFarasat.ir فایل ضبط شده آن را دریافت نمایند.

این نمونه ویژه برنامه ها به صورت کاملا زنده و مستقبم برای اولین بار در سطح شهرستان در نیمه شعبان با اجرای دانش آموزان همین آموزشگاه برگزار شده بود و این دومین اجرای زنده از استدیو پخش مجازی دبیرستان شهید فراست لار بوده است.

به نظر می رسد با توجه به کیفیت و امکانات مناسب سرویس دهنده های داخلی این ابزار می توانند جایگزین مناسبی برای نرم افزار های باشند که با موازین فرهنگی و شرعی ما تناسبی ندارند.

[ اطلاعات بیشتر ...]

تعداد مشاهده (1854)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "ویژه برنامه زنده روز معلم در سایت شهید فراست"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
 
نقشه سایت