13 آذر 1391

جواب به(569)با عرض سلام .من درسم را كامل می خوانم ولی امتحان را خراب می كنم چكونه كتاب را بخوانم تا در امتحان نمره ی خوبی بگیرم با تشكر.

مولف: مدیر سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
/5

سلام به شما دانش آموز پرتلاش. در درجه اول باید بگم كه بخش مشاوره سایت مدرسه برای شما دانش آموزان طراحی شده بنابراین هر چند روز یك بار به اون سر بزنید و از مطالبی كه در اون گنجونده میشه استفاده كنید. تا 15 آبان در قسمت خواندنی های این بخش مطالب نسبتا مفصلی درباره مطالعه قرار گرفته بود.كه به خاطر این سوال تو دوباره همون مطالب رو تو سایت قرار میدم و انتظار دارم اون رو بخونی و هرجا كه متوجه نشدی به اتاق مشاور مراجعه كنی.از 20 آبان هم مطالبی درباره اضطراب امتحان در وب سایت قرار گرقته كه در قسمت "قبل از امتحان" بخش "آمادگی برای امتحان" مطالبی درباره ی چگونگی آماده شدن برای امتحان وجود دارد كه اگر اون رو دقیق بخونی (اول این قسمت رو بخون و بعد به قسمت كلیاتی برای مطالعه برو)مطمئنا بهت كمك می كنه .

تعداد مشاهده (1761)       نظرات (1)

نظرات کاربران درباره مقاله "جواب به(569)با عرض سلام .من درسم را كامل می خوانم ولی امتحان را خراب می كنم چكونه كتاب را بخوانم تا در امتحان نمره ی خوبی بگیرم با تشكر."


به نظر من تو استرس میگیری سر جلسه و برای همین وقتی تو مدرسه هستی چیزی نخون و اینکه بگو چیزی نمیشه و من امتحانم رو خوب میدم. این روشی هست که من انجام میدم یکبار امتحانش کن

نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

     
 
نقشه سایت